ing. Zdeněk Drvota

Ing. Zdeněk Drvota

Jste na nových stránkách www.drvota.net – uložte si, prosím, tuto novou adresu.
čtvrtek 20. 06. 2024

Citát dne:

Dvě věci na světě jsou nekonečné: vesmír a lidská hloupost. i když s tím vesmírem si nejsem tak úplně jist.
– Albert Einstein

Víte, že...

  • 13. 3. 1989 byl definován World Wide Web, předložen návrh HTTP a HTML?
  • 14. 3. mají svátek všichni administrátoři Unix, Linux systémů?
  • 28. 3. mají svátek všichni učitelé (Den učitelů)?

Cisco Networking Academy – Síťová akademie Cisco

logo Cisco Networking AcademyCisco Networking Academy Program (Netacad) je revoluční – inovativní – modelové partnerství mezi privátní a státní sférou. Jde o společnost Cisco Systems, vzdělávací instituce, instituce státní správy a podnikatelskou sféru. Cílem programu je prispět k profesní přípravě specialistů pro potřeby budování informační společnosti.

Součástí Netacad je systém podporující e-learningově orientované vzdělávání. To umožňuje vysoce efektivně získávat znalosti o síťových a ICT technologiích, v současné době stále více potřebných pro budování globální ekonomiky.

Netacad díky kombinaci několika složek, které jako celek tvoří systém podpory studia, efektivně nahrazují klasickou formu vzdělávání:

Celek umožňuje individuální přístup studenta k osvojování znalostí, praktických zkušeností a podporuje jeho všestrannou přípravu pro využití znalostí v praxi.

Program a jeho úspěch jsou důkazem toho jak může být implementována fungující e-learningová strategie do současně existujících forem vzdělávání s cílem poskytnout vysoce atraktivní obsah a formu studia vzdělávacím institucím v ČR. (Co je Netacad?)

Seznam kurzů CNA

Regionální a lokální Cisco Networking Academy na Univerzitě Pardubice

RCNA sídlí na Katedře informatiky v dopravě, zároveň zajišťuje funkci lokální akademie (LCNA). Instruktoři lokální akademie na KID (včetně mne) vyučují pravidelně v kurzech IT essentials, CCNA Exploration 1–4, a CCNA Security.

Výuka probíhá v síťové laboratoři DA-04009 a DA-04010, vybavené směrovači a přepínači Cisco a dalším síťovým hardwarem a softwarem.

Kontaktní e-mail – používejte zdenek.drvota@upce.cz

Najdete mne zde: Studentská 95, budova DC, 7. patro, kancelář 08024

GPS Loc: N 50° 2.859' E 015° 46.149' (Loc: 50°2'51.540"N, 15°46'8.940"E)

Stránky CNA: Cisco Networking Academy – Síťová akademie Cisco

Síťová laboratoř KID UPCE

Dvojice routerů CISCODvojice routerů CISCO Učebna DA-04009, zapojení sítě 10 routerů CISCOUčebna DA-04009, zapojení sítě 10 routerů CISCO Propojení dvou routerů CISCOPropojení dvou routerů CISCO Propojení šesti routerů CISCOPropojení šesti routerů CISCO Stojany s routery a switchi CISCOStojany switchů (vlevo) a routerů CISCO Práce v laboratoři CiscoPráce v laboratoři Cisco Práce v laboratoři CiscoPráce v laboratoři Cisco Práce v laboratoři CiscoPráce v laboratoři Cisco

Valid HTML 4.01 StrictZjištění pageranku
Lonkova 469, 530 09 Pardubice, http://www.drvota.net/ e-mail: zdenek@drvota.net
Názvy a loga firem, organizací, služeb, produktů nebo výrobků použité na těchto stránkách mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Stránka naposled generována: 2024-06-20 16:44:28